Momo Pacilo sa
Jana Velčická Môj syn Matej bol veľmi spokojný. Všetko hodnotí na jednotku. Len...
Miroslav Mazán spokojnosť
Lupták 1. Animátori sa ťažko hodnotia, nakoľko sme ako rodičia neboli pr...
Michal Brindzik Vynikajuce
4,8 / 5 - 10 hodnotení
Tábory Denné

Florbaloví maniaci

Baví ťa florbal a ešte nemáš plán na letné prázdniny? Potom neváhaj a prihlás sa na tábor Florbaloví maniaci! Je vhodný pre deti od 6 -16 rokov, úplných začiatočníkov ale aj pokročilých hráčov, ktorí už čo to majú v rukách. Táborom ťa budú sprevádzať a trénovať obľúbení tréneri zo známeho bratislavského florbalového tímu Hurikán Bratislava.
0 termínov
Bratislava-Staré Mesto, Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu 4298/9 814 69
vlastná doprava
3x denne - desiata, obed, olovrant
od 6 do 16 rokov
4,80 / 5

Na čo sa môžeš tešiť?

Je pre teba pripravený bohatý florbalový program

Každý deň 2 florbalové tréningy, súťaže, turnaje a rôzne florbalové disciplíny. To všetko ťa čaká v tomto super tábore.

Pod dohľadom trénerov z extraligového tímu Hurikán Bratislava

Florbalové tréningy a taktiež aj ostatné aktivity budú viesť florbaloví tréneri zo známeho bratislavského klubu. Zažiješ s nimi kopec srandy, no zároveň získaš aj cenné rady z ich dlhoročných skúseností.

Už vieš hrať florbal? Zlepšíš sa!

Pokročilí hráči tvoria samostatnú skupinku, v ktorej spolu s trénerom budú zdokonaľovať svoju techniku, streľbu, prehľad v hre a herný systém.

Ešte si florbal nikdy nehral? Naučíš sa!

Pre všetkých začiatočníkov máme pripravené cvičenia, vďaka ktorým sa naučíš základy tejto krásnej hry. Prihrávky, streľba, herné akcie a mnohé iné základné zručnosti nadobudneš práve v tomto super tábore.

Môžeš sa stať členom klubu

Ak ešte nie si členom žiadneho florbalového klubu, alebo by si ho chcel zmeniť, toto je tá pravá príležitosť! Zistíš, ako to v klube funguje, aké má zázemie a tréneri ti s ochotnou poradia a zodpovedajú všetky tvoje zvedavé otázky.

Ako tábor prebieha?

Tohtoročné leto sme si pre Vás v spolupráci s Hurikán Bratislava pripravili novinku - denný letný florbalový tábor, ktorý bude prebiehať v priestoroch FTVŠ hneď vedľa Dunaja pri moste Lafranconi v Starom meste. Okrem 2 florbalových tréningov denne hravou formou zažijú deti opäť veľa zábavy v rámci sprievodného programu ako sú súťaže zručností, futbal, loptové hry, táborové hry, florbalový turnaj či výlet na kúpalisko Rosnička. Deti budú rozdelené do skupiniek podľa veku a úrovne. Počas tábora sa naučia alebo vylepšia streľbu, kľučky či spresnia prihrávky a svoje schopnosti si nakoniec porovnajú na záverečnom turnaji. Príchod detí je možný každý deň už od 7:15-8:30, nasleduje spoločná rozcvička na tráve vedľajšieho bežeckého areálu formou hier, desiata (rožteky, croissanty, ovocie) a prvý florbalový tréning. Po tréningu sa v kľude prezlečieme, poriadne napijeme a presunieme sa na obed do neďalekej výbornej reštaurácie U Machnáča. Ľahkou prechádzkou späť do športového areálu nám trocha vytrávi a už sa tešíme na ďalší program. Po krátkom oddychu a kľudových hrách nás čaká druhý florbalový tréning a voľný program s novými kamošmi až do vyzdvihnutia rodičmi.

Časový harmonogram

07:15 - 08:30 Príchod detí, voľný program
08:30 - 09:00 Spoločná rozcvička
09:00 - 09:30 Desiata
09:30 - 10:30 Doobedný florbalový tréning
11:00 - 12:00 Obed
12:00 - 13:30 Oddych, oddychové hry
13:30 - 15:00 Poobedný florbalový tréning
15:00 - 15:30 Olovrant
15:30 - 17:00 Voľný program, vyzdvihnutie detí

Novinky oproti minulému roku

Nové hry a atrakcie
Zbierame Victouráky
Táborový online denník
Nové ceny vo Victour obchode
149,90 EUR
Čo vychádza len 29,98 EUR na deň!

Možnosti zľavy

2 kamoši / súrodenci
5%
142,41 EUR
zľava 7,50 EUR
3 kamoši / súrodenci
10%
134,91 EUR
zľava 14,99 EUR
Zľavy nie je možné kombinovať, uplatníme Vám tú najväčšiu.

Cena zahŕňa

strava 3x denne
pitný režim
florbaloví tréneri
hala
program
materiálno-technické vybavenie
foto z tábora

Cena nezahŕňa

pripoistenie
táborové tričko
Aktuálne termíny

Momentálne nie je v ponuke žiaden aktuálny termín, onedlho ho však pridáme!

Prečo Victour?
Obľúbení mladí animátori
Overený bohatý program
Dlhoročné skúsenosti
Kvalitné stravovanie
Dôraz na bezpečnosť detí
Individuálny prístup

Lokalita

Športový areál pri moste Lafranconi je situovaný v príjemnom prostredí v blízkosti Dunaja, ponúka mnohé športoviská, šatne, sociálne zariadenia, bežecký ovál, či futbalové ihriská s umelou trávou. Výborná je tiež jeho dostupnosť či už autom (dá sa parkovať priamo pod mostom Lafranconi) alebo MHD linkami: Električková zastávka: Lafranconi -spoje: 4, 5, 6, 9 Autobusová zástavka: Lafranconi - spoje: 28, 29, 30, 31, 37, 39

Hodnotenia zákazníkov

08.08.2019, Momo
Pacilo sa
30.07.2019, Jana Velčická
Môj syn Matej bol veľmi spokojný. Všetko hodnotí na jednotku. Len jedna malá poznámka, prvý deň sme blúdili po budove a jej okolí. Pred budovou mal stáť animátor, ktorý by nasmeroval deti do triedy, kde sa všetci mali stretnúť.
Odpoveď Victour

Sme radi, že sa Matejovi v tábore páčilo :-) V organizačných pokynoch čo sme zasielali, bolo, že sa ráno stretávame pred vchodom do športovej haly (bol tam aj jeho obrázok), kde čakala trénerka a posielala rodičov do presnej miestnosti, v ktorej sme už mali zložené veci.

30.07.2019, Miroslav Mazán
spokojnosť
25.07.2019, Lupták
1. Animátori sa ťažko hodnotia, nakoľko sme ako rodičia neboli prítomní na tábore počas dňa a nevideli ich pri činnosti s deťmi, takže hodnotenie nemusí byť objektívne. 2. Strava - mohla byť pestrejšia, nakoľko sa jednalo o športovo orientovaný tábor. Mohlo tam byť (ak bolo, ospravedlňujem sa) aj trochu edukácie z oblasti stravovania, aby deti jedli viac ovocia a zeleniny - napr. môj syn na desiate a olovranty jedol vždy rožok s nutelou :-( Viem, že animátori deťom urobili po vôli, ale myslím že by tam mohla / mala byť tá edukácia, aby sa deti / športovci stravovali zdravo :-).
Odpoveď Victour

Počas obedov sa deti stravovali v reštaurácii Machnáč, kde majú veľmi kvalitné, chutné a pestré jedlo počas celého týždňa. Na desiatu deti mali rožteky či už s maslom, šunkou, syrom, nutelou alebo džemom. Na olovrant sme im kupovali každý deň iné ovocie (melón, banány, jablká, nektarínky..) ktoré sme im dali ako prvé. Ak si neprosilo, resp. nemohlo, dali sme mu 7 days cake bar (sladkosť) a ak bolo dieťa ešte hladné, tak sme mu spravili rožtek. Ak deti z domu nie sú vychované že treba papať ovocie a zeleninu, tak animátori za tých 5 dní toho veľa nezmôžu, hlavne keď im dieťa povie že mu to nechutí, alebo že také nepapá. Nebudú mu to predsa nútiť na silu. Ovocie tam bolo každý deň k dispozícii pre všetky deti.

22.07.2019, Michal Brindzik
Vynikajuce
UKÁZAŤ ĎALŠIE HODNOTENIA
4,8 /5
(10 hodnotení)
Prostredie
4,80 / 5
Animátori
4,80 / 5
Strava
4,60 / 5
Program
4,90 / 5
Komunikácia
4,90 / 5

Prihláška

Momentálne nie je v ponuke žiaden aktuálny termín :(