Samuel Kostúr SUPER!!!
Martin Keď boli moje deti spokojne a splnil tábor ich očakávania tak som...
Matúš Bartoš Všetko bolo super, budúci rok pôjde Matúško zas :-) a už aj s kam...
A. Šimunová Syn bol nadšený, naučil sa mnoho nových vecí :)
Lukáš syn bol veľmi spokojný s Vašim táborom Digi maniaci a každé ráno ...
4,73 / 5 - 8 hodnotení
Tábory Denné

Digi maniaci

Keď už sedieť za počítačom, tak zmysluplne! Tiež patríš medzi tie deti, ktoré nedajú dopustiť na digitálne vychytávky tejto doby? V tomto novom tábore ťa prevedieme základmi fotenia, následnou úpravou fotiek, grafikou a na záver nahliadneme i do programovania a naše celotýždňové snaženie zavesíme na vlastný web.
0 termínov
Bratislava, Štefánikova, vedľa budovy SAV
vlastná doprava
3x denne - desiata, obed, olovrant
od 8 do 16 rokov
4,73 / 5

Na čo sa môžeš tešiť?

Naučíš sa využiť foťák naplno

Fotenie nie je len o bezhlavom cvakaní. Ukážeme ti, od čoho všetkého závisí dobrý záber, aké nastavenia ponúka už takmer každý foťák a nevynecháme ani zopár trikov

Svoje fotky ešte vylepšíš na počítači

Moderné programy na úpravu fotiek ponúkajú tisíce funkcií, ktoré aj z tej najhoršej fotky dokážu spraviť umelecké dielo. Tie najpoužívanejšie určite hravo zvládneme!

Nazrieš do základov digitálnej grafiky

A čo s našimi krásnymi fotkami ďalej? Hmm, čo tak navrhnúť vlastnú fotoknihu, plagátik alebo dokonca kalendár?! Spolu to určite zvládneme!

Naprogramuješ svoj vlastný web

No a čo by sme to už boli za digitálnych maniakov, ak by sme nevedeli programovať? Všetky naše práce nakoniec zavesíme na vlastný web, ktorý si sami naprogramujeme.

Ako tábor prebieha?

Úvod tábora je venovaný fotografii. Najprv vám prezradíme niekoľko zaujímavých vecí, ktoré teraz o fotení možno ani len netušíte. Už len samotné nastavenie foťáku pre konkrétne fotenie je hotová veda, no my to všetko trošku zjednodušíme a prezradíme zopár trikov od majstrov fotografov. Od povinnej teórie rýchlo prejdeme k praxi a pôjdeme fotiť do terénu. Najlepšie samozrejme bude, ak budeš mať vlastný foťák, aj keď len na mobile, no určite budeme mať aj my nejaký v zálohe na požičanie. Na okolí je množstvo zaujímavých objektov na fotenie, spravíme si mini výlet na Slavín, do Dopravného múzea, na Hlavnú železničnú stanicu, či do záhrady Prezidentského paláca. S množstvom foto materiálu sa pustíme do jeho úpravy na počítači, ukážeme si rôzne programy na úpravu fotiek a všetky najpoužívanejšie funkcie. S kvalitnými fotkami už môžme prejsť ku grafike, ukážeme si, ako sa pracuje v najpoužívanejších grafických programoch Photoshop a Illustrator, aký je medzi nimi rozdiel a čo všetko si v nich vieme spraviť. Aby ste sa so svojimi výtvormi mohli pochváliť rodičom a kamošom, každý si na záver naprogramuje vlastný web, kam umiestni všetky svoje práce. Čím viac času budeme tráviť za počítačom, tým viac bude trpieť naša chrbtica, preto si ukážeme, ako správne sedieť za počítačom a aké jednoduché a zábavné cviky pomôžu nášmu chrbátu. Počas tábora bude postarané o desiatu a olovrant formou čerstvých rožtekov, croissantov a ovocia, na obedy budeme chodiť do neďalekej reštaurácie. Ak budete dobrí, v piatok vás vezmeme aj do najlepšej palacinkárne široko ďaleko, ktorá je tiež len na skok od nás. Dobrá motivácia, čo poviete?

Časový harmonogram

07:30 - 09:00 Príchod detí, voľný program
09:00 - 12:00 Doobedný program
12:00 - 13:00 Obed
13:00 - 15:00 Poobedný program
15:00 - 17:00 Voľný program, vyzdvihnutie detí
Tábor momentálne nie je v ponuke.
Určite si vyberiete z ostatných :)

Cena zahŕňa

strava 3x denne
pitný režim
animátori
program a výlety
materiálno-technické vybavenie
foto z tábora

Cena nezahŕňa

pripoistenie
táborové tričko
Aktuálne termíny

Momentálne nie je v ponuke žiaden aktuálny termín, onedlho ho však pridáme!

Prečo Victour?
Obľúbení mladí animátori
Overený bohatý program
Dlhoročné skúsenosti
Kvalitné stravovanie
Dôraz na bezpečnosť detí
Individuálny prístup

Takto nám bolo

Lokalita

Tábor prebieha v kancelárskej budove na Pražskej ulici č. 11, neďaleko Hlavnej železničnej stanice v Bratislave. Skvelá dostupnosť MHD, zastávka SAV sa nachádza v tesnej blízkosti. Žiaden problém nie je ani s parkovaním, pohodlne zaparkujete v areáli Dopravného múzea, odkiaľ vedie mostík na druhú stranu cesty, alebo Vášho tátoša môžete zaparkovať na vyhradených parkovacích miestach priamo pri ceste pred budovou.

Hodnotenia zákazníkov

09.09.2017, Samuel Kostúr
SUPER!!!
09.09.2017, Martin
Keď boli moje deti spokojne a splnil tábor ich očakávania tak som bol spokojný aj ja. Moje deti boli spokojné.
03.08.2017, Matúš Bartoš
Všetko bolo super, budúci rok pôjde Matúško zas :-) a už aj s kamarátom
01.08.2017, A. Šimunová
Syn bol nadšený, naučil sa mnoho nových vecí :)
01.08.2017, Lukáš
syn bol veľmi spokojný s Vašim táborom Digi maniaci a každé ráno sa k Vám tešil, preto hodnotím Váš tábor ako veľmi príjemný a zároveň ho odporúčam všetkým rodičov, ktorí ho zvažujú pre svoje deti.
UKÁZAŤ ĎALŠIE HODNOTENIA
4,73 /5
(8 hodnotení)
Prostredie
4,38 / 5
Animátori
5,00 / 5
Strava
4,63 / 5
Program
4,88 / 5
Komunikácia
4,75 / 5

Prihláška

Momentálne nie je v ponuke žiaden aktuálny termín :(