Jakub Mihalovic super !!
Nelly Dcére sa tábor páčil, dokonca aj tenis, napriek tomu, že s ním do...
Ivko aj tento rok bolo SUPER :-)
Markéta Obě děti spokojené, určitě využijeme tábor znovu, jen obědy by mo...
Eva Hodnotím super, moj 5 ročný synček sa teší aj na budúci rok, takž...
4,83 / 5 - 74 hodnotení
Tábory Denné

Pri mlyne

Zvieratká, tenis, futbal, trampolína, rôzne hry, oblievačky, výlety a hlavne kopec zábavy so super animátormi. Obľúbený denný tábor neďaleko ZOO sľubuje nezabudnuteľné zážitky, tak si ich poď užiť spolu s nami!
0 termínov
Bratislava, Pri Habánskom mlyne
vlastná doprava
3x denne - desiata, obed, olovrant
od 4 do 14 rokov
4,83 / 5

Radšej raz vidieť ako stokrát čítať

Na čo sa môžeš tešiť?

Naučíš sa základy tenisu, frisbee či plážového volejbalu

Tenisové tréningy má na starosti skúsený tréner vyslaný z tenisovej akadémie Apollo, ktorý ťa trpezlivo naučí tenisové základy alebo zvýši tvoju hráčsku úroveň.

Zajazdíš si na koníkoch, uvidíš žirafy aj opice

Počas tábora sa vyberieme do ZOO, kde Ťa čaká bohatý program. Zajazdíš si na koníkovi, navštíviš Dinopark a uvidíš mnoho zvieratiek naživo.

Nájdeš si nových kamarátov

Tam kde je zábava, sú aj deti. U nás zábava rozhodne nechýba, a preto tu budeš mať dostatočnú príležitosť nájsť si nového kamaráta či kamarátku.

Zabudneš na školu a nudu

Náš tábor má pre teba pripravených množstvo aktivít pri ktorých si na nudu v škole ani len nespomenieš - táborové hry, rôzne športy, alebo kreslenie či vyrábanie rôznych vecí s našimi animátormi.

Tešia sa na teba mladí a skúsení animátori

Tím mladých a skúsených animátorov sa Ti postará o bohatý, rozmanitý program a prázdniny, na ktoré budeš ešte dlho spomínať.

Tábor zakončíme na Železnej

Množstvo preliezok, potôčik, opekačka a hry na lúke dajú v piatok poslednú bodku za táborom plným aktivít.

Ako tábor prebieha?

Podľa možností môžete svoje dieťa priniesť do tábora denne už od 7:15 a najlepšie do 8:30, kedy začína program spoločnou rozcvičkou formou hier a zábavných cvičení. Deti si svoje veci odložia do altánku, kde budú v bezpečí. Po rozcvičke nasleduje čerstvá desiata, ktorá pozostáva z pečiva, ovocia či croissantov. Strava nie je viazaná formou stanovených kusov na dieťa, hladom tak nebude trpieť nik. Deti sú zaradené do skupiniek podľa veku, každá skupinka má svojho animátora a jeho snahou je pre nich vybrať vhodné aktivity mimo spoločného programu. Nasleduje doobedný program, ktorý pozostáva z tenisu, tenisového turnaja, olympiády či opekačky priamo v areáli a výlet na Železnú studničku. Obedy prebiehajú priamo v areáli, ktoré nám prinesú priamo pod nos a tak nemusíme za nimi nikam chodiť. Poobede nás čaká frisbee, plážový volejbal, kúpalisko, hľadanie pokladu či výlet do bratislavskej ZOO, kde si zároveň zajazdíme na koníkoch či rôzne ďalšie super hry. Po poobednom programe sa podáva olovrant, počas celého dňa je zabezpečený pitný režim. Ak počasie dopraje, v piatok sa miesto obeda rozlúčime spoločnou opekačkou a rozdaním účastníckych diplomov. Dieťa si budete môcť vyzdvihnúť kedykoľvek až do 17:00. V prípade škaredého počasia sú pre deti pripravené aktivity v stane, či výlet do Bibiany alebo detského múzea. Ak Vám nevyhovuje stanovený čas pre príchod a odchod detí, vieme sa bez problémov prispôsobiť Vašim potrebám.

Časový harmonogram

07:15 - 08:30 Príchod detí, voľný program
08:30 - 09:00 Spoločná rozcvička
09:00 - 09:30 Desiata
09:30 - 11:00 Doobedný program
11:00 - 12:00 Obed
12:00 - 15:00 Poobedný program
15:00 - 15:30 Olovrant
15:30 - 17:00 Voľný program, vyzdvihnutie detí

Novinky oproti minulému roku

Nové hry a atrakcie
Zbierame Victouráky
Táborový online denník
Návšteva kúpaliska
Nové ceny vo Victour obchode
129,90 EUR
Čo vychádza len 25,98 EUR na deň!

Možnosti zľavy

2 kamoši / súrodenci
5%
123,41 EUR
zľava 6,50 EUR
3 kamoši / súrodenci
10%
116,91 EUR
zľava 12,99 EUR
Zľavy nie je možné kombinovať, uplatníme Vám tú najväčšiu.

Cena zahŕňa

strava 3x denne
pitný režim
animátori
vedúci tábora
program a výlety
lístky MHD
materiálno-technické vybavenie
foto z tábora

Cena nezahŕňa

pripoistenie
táborové tričko
Aktuálne termíny

Momentálne nie je v ponuke žiaden aktuálny termín, onedlho ho však pridáme!

Prečo Victour?
Obľúbení mladí animátori
Overený bohatý program
Dlhoročné skúsenosti
Kvalitné stravovanie
Dôraz na bezpečnosť detí
Individuálny prístup

Lokalita

Detský denný tábor Pri mlyne prebieha v športovom areáli Sitina, v malebnom, tichom a príjemnom prostredí neďaleko centra mesta, v mestskej časti Staré mesto - Patrónka. Je tu výborná dostupnosť, nakoľko priamo pred areálom je autobusová zastávka liniek 30, 32, 37, 92 a 192, či neďaleká zastávka Patrónka s mnohými ďalšími spojmi. V areáli sa nachádza viacero tenisových i beachvolleybalových ihrísk, 1 betónové tenisové ihrisko no a o trávnatú plochu taktiež nie je núdza. Areál je kompletne vybavený a tak tu samozrejme nechýbajú šatne, sprchy, WC, altánok s pergolou, bufet pre rýchle občerstvenie či reštaurácia. Keď si prídete po svoje ratolesti, bez problémov môžete zaparkovať na parkovisku, ktoré taktiež prislúcha areálu Sitina. Ten predstavuje skvelé a bezpečné prostredie pre rôzne športové činnosti, hry, no najmä pre zábavu. Tento areál nájdete na adrese Lovinského 4653/43, 811 04 Bratislava - Staré Mesto.

Hodnotenia zákazníkov

17.08.2019, Jakub Mihalovic
super !!
16.08.2019, Nelly
Dcére sa tábor páčil, dokonca aj tenis, napriek tomu, že s ním doteraz nemala skúsenosti. Pestrý program, za nás spokojnosť.
31.07.2019, Ivko
aj tento rok bolo SUPER :-)
30.07.2019, Markéta
Obě děti spokojené, určitě využijeme tábor znovu, jen obědy by mohly být lepší
Odpoveď Victour

Veľmi sa tešíme, že sa deťom v tábore páčilo a že k nám zavítate aj o rok. Čo sa týka obedov, tak na nich určite do ďalších turnusov popracujeme. V reštaurácii z ktorej nám ich vozia mali nejaké problémy s personálom a preto bolo iba 1 jedlo.

22.07.2019, Eva
Hodnotím super, moj 5 ročný synček sa teší aj na budúci rok, takže to je pre mňa najlepšie hodnotenie, pekné prostredie, pestrý program, animátori milí ustretoví :) ďakujeme za aktívne a spokojne strávený čas v dennom tábore :)
UKÁZAŤ ĎALŠIE HODNOTENIA
4,83 /5
(74 hodnotení)
Prostredie
4,86 / 5
Animátori
4,96 / 5
Strava
4,58 / 5
Program
4,81 / 5
Komunikácia
4,92 / 5

Prihláška

Momentálne nie je v ponuke žiaden aktuálny termín :(