Kari a LILI Zazova Najlepsi tábor v akom boli, noví kamaráti, veľa zážitkov. O rok c...
Andrea Hessmo Velmi dobre! Velmi dobra organizacia, super program, prekrasne pr...
AnnaCernikova Najlepšie bolo ako som mala šľahačku v tvári.
Števurka Peter super
Dagmar Polachova dieťa Hannah Schniererova Super po každej stránke. Oceňujem najmä denník, kde sme mohli sle...
4,87 / 5 - 24 hodnotení
Tábory Zájazdové

Pod Kráľovou hoľou

Povinná jazda pre všetky mestské deti! Vypíname počítače, tablety, smartfóny a nasadáme na vlak smer Pohorelá za neskutočnými zážitkami, aké v meste nemáš šancu zažiť. Všetci kamoši ti budú závidieť, že si dojil kozu, kosil trávu kosou, vyrábal syr, džem a dokázal sa zabaviť bez pomyslenia na internet.
1 termín
Pohorelá
vlakom, spoločne z Bratislavy alebo individuálne
kvalitné dedinské stravovanie 5x denne
od 5 do 15 rokov
4,87 / 5

Radšej raz vidieť ako stokrát čítať

Na čo sa môžeš tešiť?

Naučíš sa starať o zvieratká, zbierať bylinky, či pracovať na poli

Naučíme Ťa ako správne zaobchádzať so zvieratkami, pozbierať si tie správne bylinky na prípravu čajíku, alebo jednoducho ako pokosiť trávu bez použitia kosačky.

Spoznáš slovenské ľudové zvyky i miestnu kultúru

Zvyky a tradície patrili odjakživa ku kultúre národa. Ak doposiaľ žiadne slovenské zvyky nepoznáš, toto je to pravé miesto, kde si ich hravo osvojíš a zoznámiš sa s nimi.

Zažiješ neopakovateľné zážitky a nadobudneš cenné skúsenosti

Dojenie kozičiek, či plieskanie bičom nezažije len tak hocikto. Tieto a ešte mnohé iné aktivity spravia z tohto tábora obdobie, na ktoré budeš ešte dlho spomínať.

Krásna a nedotknutá príroda všade navôkol

Už behom pár hodín zabudneš na mesto v príjemnom prostredí v srdci Slovenska, ktoré ponúka nespočetne veľa možností ako stráviť svoje prázdniny, či voľný čas.

Zoznámiš sa s kamarátmi nielen zo svojho mesta

Dedinka Pohorelá má výbornú polohu, pretože sa nachádza na strednom Slovensku, a preto je veľká šanca, že sa tu stretneš s rovesníkmi z rôznych kútov Slovenska.

Zabavíš sa s mladými animátormi

Tím mladých skúsených animátorov pod vedením pána Lukáša Janošku sa už teraz teší na teba a na spoločné zážitky, ktorých počas leta zažijete na tábore neúrekom.

Celým táborom prevázda Lukáš Janoška

Rodák z Pohorelej často vystupuje na rôznych podujatiach po celom Slovensku, v rozhlase i televízii, kde šíri dobré meno svojej dediny. Je oddaný tomu čo robí a vždy s dobrou náladou.

Ako tábor prebieha?

Do obce Pohorelá sa spoločne s našimi animátormi prepravíme vlakom priamo z bratislavskej Hlavnej stanice za menej ako 5 hodín (odchod v nedeľu o 10:01, príchod v sobotu o 15:00), prípadne môžte dieťa do tábora priviesť individuálne. Tábor bude vedený hlavným animátorom Dr. Lukášom Janoškom a o Vaše deti sa bude starať tím mladých animátorov, ktorí ich budú mať neustále na očiach. Deti budú podľa veku rozdelené do skupiniek a každá skupinka bude mať svojho vlastného animátora. V cene tábora sú zahrnuté raňajky, desiata, obed, olovrant, večera i pitný režim. Strava v tábore je vyvážená a pozostáva aj z BIO produktov (čerstvý ovčí syr, ovocie a zelenina od farmárov, domáce vajcia, mlieko z miestneho poľno družstva atď.) Deti budú ubytované v Penzióne Hron, ktorý sa nachádza priamo v strede obce. Hneď cez cestu sa nachádza príjemná reštaurácia, v ktorej budú prebiehať obedy. Tábor pozostáva z viacerých činností a zručností. Z tých základných by sme spomenuli starostlivosť o domáce zvieratá (kŕmenie, vyháňanie ovečiek a kôz na pašu, dojenie), výlety na pohoreľský košiar, zažitie hromadného dojenia, odvárania žinčice, výroba syra, údenie syra či kosenie, sušenie, hrabanie a zvážanie sena, kúpanie v dedinskom potoku. Pohyb na lúkach a v lese spojený so zberom liečivých rastlín, lesných plodov a húb je taktiež príjemným sprestrením. Nezabudnuteľný zážitok predstavuje aj založenie ohňa v prírode s následnou prípravou jedál na prírodnom ohni, poznávanie dedinských kultúrnych a spoločenských zvykov či nácvik ľudového spevu a tanca. Tých, ktorí si trúfnu, vezmeme na menšiu túru na útulňu Andrejcová, ktorá leží na hrebeni Nízkych Tatier a ponúka nádherný výhľad na celé Vysoké Tatry.

Novinky oproti minulému roku

Nové hry a atrakcie
Zbierame Victouráky
Táborový online denník
Nové ceny vo Victour obchode
199,90 EUR
Čo vychádza len 28,56 EUR na deň!

Možnosti zľavy

2 kamoši / súrodenci
5%
189,91 EUR
zľava 10,00 EUR
3 kamoši / súrodenci
10%
179,91 EUR
zľava 19,99 EUR
Zľavy nie je možné kombinovať, uplatníme Vám tú najväčšiu.

Cena zahŕňa

ubytovanie
strava 5x denne
pitný režim
animátori
vedúci tábora
program a výlety
materiálno-technické vybavenie
foto z tábora

Cena nezahŕňa

pripoistenie
cestovné (deti a študenti zdarma)
táborové tričko
Aktuálne termíny
21.07.2019 - 27.07.2019
voľných 1 / 22
Prečo Victour?
Obľúbení mladí animátori
Overený bohatý program
Dlhoročné skúsenosti
Kvalitné stravovanie
Dôraz na bezpečnosť detí
Individuálny prístup

Lokalita

Pohorelá je malebná obec na Slovensku v okrese Brezno, na úpätí Nízkych Tatier pod vrchom Orlová. Obec sa nachádza v nadmorskej výške 764 metrov. V blízkosti obce z jej južnej časti preteká rieka Hron. Pohorelá je treťou najväčšou obcou Horehronia. Táto dedina neponúka len nádherné hory, prekrásne výhľady a nedotknutú prírodu, nachádza sa tu salaš, multifunkčné ihrisko, no najmä milí, priateľskí a pohostinní ľudia. O tejto obci bol dokonca natočený film s názvom „Zem, ktorá hľadá svoje nebo“, kde hlavným protagonistom bol Lukáš Janoška, hlavný animátor nášho tábora. Táto prekrásna dedina v srdci Slovenska si získa nejedného Slováka, či dokonca zahraničného turistu.

Hodnotenia zákazníkov

12.08.2018, Kari a LILI Zazova
Najlepsi tábor v akom boli, noví kamaráti, veľa zážitkov. O rok chcú ísť znova!
08.08.2018, Andrea Hessmo
Velmi dobre! Velmi dobra organizacia, super program, prekrasne prostredie!
05.08.2018, AnnaCernikova
Najlepšie bolo ako som mala šľahačku v tvári.
03.08.2018, Števurka Peter
super
01.08.2018, Dagmar Polachova dieťa Hannah Schniererova
Super po každej stránke. Oceňujem najmä denník, kde sme mohli sledovať ako sa baví dieťa. Určite na druhý rok pôjdeme znovu. S pozdravom a nech sa Vám darí.
UKÁZAŤ ĎALŠIE HODNOTENIA
4,87 /5
(24 hodnotení)
Prostredie
5,00 / 5
Animátori
4,92 / 5
Strava
4,58 / 5
Program
4,83 / 5
Komunikácia
5,00 / 5

Prihláška

K prihláške postupujte výberom termínu a počtu účastníkov

Termín *
Dieťa od 5 do 15 rokov - 199,90 EUR *