Úvod / O nás
Náš tím

Výber tých správnych animátorov bol u nás vždy na prvom mieste! V každom tábore z našej ponuky sa stretnete so zodpovednými, trpezlivými a rokmi overenými obľúbenými animátormi, ktorí robia naše tábory jedinečnými a na ktorých sa deti každý rok veľmi tešia.

Maťka

Volám sa Maťa, mám 23 rokov a detským táborom sa venujem už 5 rokov. Veľmi ma to baví a napĺňa, najmä organizačná časť táborov. Samozrejme sa s deťmi aj rada zahrám a mám ich veľmi rada, preto občas zavítam z kancelárie aj priamo do tábora ako animátorka :) Inak hrávam ľadový hokej, hokejbal a florbal, účinkovala som v detskom speváckom zbore Slovenského rozhlasu a momentálne študujem na Ekonomickej univerzite v Bratislave, odbor Manažment cestovného ruchu.

Viac o mne
Dany

Mojou najväčšou vášňou je šport, aktívne hrám hokejbal, príležitostne hokej či florbal. Okrem Victour pôsobím aj v tenisovej akadémii Apollo, v ktorej sa taktiež naplno a s radosťou venujeme deťom.

Viac o mne
Dado

To, aký animátor som, Vám najlepšie povedia Vaše deti :) ... P.S.: jedine, že by hovorili, že nie som dobrý animátor, v takom prípade určite klamú! :P

Viac o mne
Juro

Som študent matematiky na Pražskom matfyze na Karlovej univerzite. Od malička ma baví šport, hrávam tenis a ultimate frisbee, čo je trochu netradičný šport, v ktorom reprezentujem Slovensko na majstrovstvách sveta. Som behavý a mám veľa energie, možno aj preto si s deťmi rozumiem a baví ma byť animátorom.

Viac o mne
Katie

Volám sa Katie a mám 23 rokov. Práci s deťmi sa venujem už 5 rokov. Ako malá som robila športovú gymnastiku a potom som sa dala na tanec. Ukončila som Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej v Bratislave odbor balet. Či som dobrá animátorka sa spýtajte svojich detičiek po tábore.

Viac o mne
Samo

Som veľmi športový typ, preto som sa dal aj na štúdium telovýchovy, no pre zdravotné problémy som školu musel ukončiť. Pokiaľ mi však zdravie dovolí rád si s deťmi zahrám florbal, tenis či rôzne športové hry a priučím ich novým veciam. Momentálne pracujem pre florbalový zväz kde píšem články na web.

Viac o mne
Naty

Vysokoškoláčka, čo rada športuje a miluje zvieratá. :)

Viac o mne
O nás

História Victour sa začala písať rokom 2014, kedy bol po prvýkrát organizovaný projekt Tábor na ranči. Tento tábor sme pre Vás pripravili dva roky po sebe, a zakaždým sme zaregistrovali väčšiu účasť, no najmä spokojnosť z Vašej strany. Pre jeho veľký úspech, sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku aj o iné tábory, ktoré budú robiť a robia deťom veľkú radosť a prinášajú množstvo zážitkov.


Práca s ľuďmi a najmä s deťmi nás veľmi baví, napĺňa a robí nám zo života radosť. Preto veríme, že aj Vy budete s našimi službami spokojní a budete ich s radosťou využívať aj naďalej.

Časová os
01.04.2019

Do ponuky na leto 2019 sme pridali 2 nové denné tábory - Na ranči a Florbaloví maniaci.

01.04.2017

Kampaň pre 1.-9. ročník ZŠ "Nakresli maskota a poď s nami do tábora!"

12.03.2017

Ponuka táborov na leto 2017 je vonku, popri minuloročných táboroch pridávame ďalší denný tábor Digi maniaci.

10.03.2016

Spúšťame web victour.sk s ponukou táborov na leto 2016 - denné tábory Pri Mlyne, Tenisoví maniaci, Tancujeme s angličtinou a zájazdový tábor Pod Kráľovou Hoľou.