Úvod / O nás
Náš tím

Výber tých správnych animátorov bol u nás vždy na prvom mieste! V každom tábore z našej ponuky sa stretnete so zodpovednými, trpezlivými a rokmi overenými obľúbenými animátormi, ktorí robia naše tábory jedinečnými a na ktorých sa deti každý rok veľmi tešia.

Maťka

Volám sa Maťa, mám 22 rokov a detským táborom sa venujem už 4 roky. Veľmi ma to baví a napĺňa, najmä organizačná časť táborov. Samozrejme sa s deťmi aj rada zahrám a mám ich veľmi rada, preto občas zavítam z kancelárie aj priamo do tábora ako animátorka :) Inak hrávam ľadový hokej, hokejbal a florbal, účinkovala som v detskom speváckom zbore Slovenského rozhlasu a momentálne študujem na Ekonomickej univerzite v Bratislave, odbor Cestovný ruch.

Viac o mne
Dany

Mojou najväčšou vášňou je šport, aktívne hrám hokejbal, príležitostne hokej či florbal. Okrem Victour pôsobím aj v tenisovej akadémii Apollo, v ktorej sa taktiež naplno a s radosťou venujeme deťom.

Viac o mne
Domi

Volám sa Dominika, mám 27 rokov a cely môj život sa točí okolo tenisu. Uz tretie leto sa venujem detským tenisovým táborom, počas školského roka pôsobim na plny úväzok v tenisovej akadémii Apollo, kde trénujem všetky vekové kategórie, no najmä deti. Práca s nimi ma veľmi baví a nevymenila by som ju za nič na svete.

Viac o mne
Dado

To, aký animátor som, Vám najlepšie povedia Vaše deti :) ... P.S.: jedine, že by hovorili, že nie som dobrý animátor, v takom prípade určite klamú! :P

Viac o mne
Juro

Som študent matematiky na Pražskom matfyze na Karlovej univerzite. Od malička ma baví šport, hrávam tenis a ultimate frisbee, čo je trochu netradičný (a veľmi fyzicky namáhavý) šport, v ktorom reprezentujem Slovensko na majstrovstvách sveta. Som behavý a mám veľa energie, možno aj preto si s deťmi rozumiem a baví ma byť animátorom.

Viac o mne
Daja

Viac o mne
Katie

Viac o mne
O nás

História Victour sa začala písať rokom 2014, kedy bol po prvýkrát organizovaný projekt Tábor na ranči. Tento tábor sme pre Vás pripravili dva roky po sebe, a zakaždým sme zaregistrovali väčšiu účasť, no najmä spokojnosť z Vašej strany. Pre jeho veľký úspech, sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku aj o iné tábory, ktoré budú robiť a robia deťom veľkú radosť a prinášajú množstvo zážitkov.


Momentálne sa teda zameriavame na mimoškolskú vzdelávaciu činnosť, no v budúcnosti plánujeme rozšíriť našu ponuku aj o rôzne poznávacie zájazdy, či dovolenkové pobyty a priniesť tak spokojnosť nielen deťom, ale i dospelým či dôchodcom.


Práca s ľuďmi a najmä s deťmi nás veľmi baví, napĺňa a robí nám zo života radosť. Preto veríme, že aj Vy budete s našimi službami spokojní a budete ich s radosťou využívať aj naďalej.

Časová os
01.04.2017

Kampaň pre 1.-9. ročník ZŠ "Nakresli maskota a poď s nami do tábora!"

12.03.2017

Ponuka táborov na leto 2017 je vonku, popri minuloročných táboroch pridávame ďalší denný tábor Digi maniaci.

10.03.2016

Spúšťame web victour.sk s ponukou táborov na leto 2016 - denné tábory Pri Mlyne, Tenisoví maniaci, Tancujeme s angličtinou a zájazdový tábor Pod Kráľovou Hoľou.