Tento rok do tábora iba za 2%!

Venujte nám do konca marca Vaše 2% z dane a uplatnite si ich ako zľavu na tábor

Úvod / Darujte 2%
Za 2% do tábora!

Milí rodičia, od tohto roku vám prinášame skvelú možnosť, ako si výrazne znížiť cenu ktoréhokoľvek tábora z našej aktuálnej ponuky pre Vaše dieťa. Naše občianske združenie Apollo Academy o. z. nájdete v zozname príjemcov 2% z dane za rok 2018 a keď sa rozhodnete poukázať Vaše 2% nám, polovicu z poukázanej sumy Vám odpočítame z plnej ceny tábora. Fyzické osoby môžu poukázať svoje 2% do konca marca 2019.


Aby ste si mali možnosť cenu tábora znížiť čo najviac, či dokonca ho získať zadarmo, môžete do poukázania 2% zapojiť aj Vašich známich, ich poukázaná suma sa Vám započíta rovnako.


Na poukázanie 2% nášmu občianskemu združeniu prosím použite tento dokument. Aby sme Vám mohli polovicu z poukázanej sumy odpočítať z ceny tábora, budeme potrebovať doložiť potvrdený doklad o poukázaní Vašich 2% s viditeľnou sumou, ktorú ste poukázali. Do poznámky k prihláške do tábora prosím napíšte, že žiadate o zľavu z poukázanej sumy 2% a doklad o poukázaní nám prosím pošlite na e-mail info@victour.sk.


Prostriedky zo zvyšnej polovice poukázanej sumy budú výhradne použité na skvalitnenie zázemia a vybavenia našich táborov. Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme!

Dokumenty
Poukázanie 2% (pdf)